Michał Ziółko

radca prawny

Od lat interesuję się zagadnieniami prawnymi związanymi z rozwojem sieci szerokopasmowych i polskim rynkiem telekomunikacyjnym. Prowadzę kancelarię w Krakowie, obsługując małych i średnich przedsiębiorców, głównie z branży telekomunikacyjnej...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Zaczynamy!

Michał Ziółko01 lutego 2018Komentarze (0)

Drogi czytelniku,

Witam Cię na moim blogu, jeżeli szukałeś informacji na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego – to dobrze trafiłeś ☺.

Postanowiłem stworzyć bloga traktującego o problemach, z którymi mierzą się polscy operatorzy telekomunikacyjni. Dlaczego postanowiłem pisać akurat o tym? Cóż, co najmniej z kilku powodów. Przede wszystkim od kilku lat zajmuję się obsługą prawną providerów internetowych, poznałem branżę i prawne aspekty jej funkcjonowania, a więc był to niejako naturalny wybór.

Ponadto od dawna interesuję się rozwojem sieci szerokopasmowych w Polsce i  regulacjami prawnymi dotyczącymi dostęp do szybkiego Internetu. Poza tym po prostu lubię pisać i dzielić się swoim doświadczeniem. Już od jakiegoś czasu myślałem o stworzeniu bloga, w którym będę mógł opisywać problemy z jakimi spotykam się na co dzień w mojej pracy. Ostatecznym argumentem, który przekonał mnie do pisania na ten temat, była rozmowa z przedsiębiorcą telekomunikacyjnym. Przedsiębiorca ten stwierdził, że ciężko jest znaleźć informacje dotyczące prawnych aspektów funkcjonowania branży, napisanych prostym i zrozumiałym językiem. Wobec tego postaram się tę przestrzeń wypełnić.

Na tym blogu będę pisał o konkretnych problemach prawnych lub około-prawnych z jakimi borykają się operatorzy telekomunikacyjni, opisując je często na przykładach i historiach, z którymi sam zetknąłem się podczas mojej pracy. Będę opisywał zmiany i nowelizacje aktów prawnych oraz w miarę możliwości podsuwał rozwiązania mogące usprawnić prowadzenie przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego. Chciałbym jednak, aby ten blog był także miejscem dyskusji i wymiany poglądów, wobec czego zachęcam Cię do komentowania, zadawania pytań oraz podsuwania ciekawych tematów, o których chciałbyś, żebym napisał.

A wiec zaczynamy!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 606 342 353e-mail: m.ziolko@mz-legal.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/szerokopasmowa.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_189/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Michał Ziółko Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Michał Ziółko z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.ziolko@mz-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: